KONST / Litografier / Färglitografi 14413067
nr 1441 3067
Uno Svensson
(1929-2012), Sverige
Bo Svensson, Sverige. Signerad, färglitografi, numrerad 58/115, yttermått inklusive ram: 48x60cm
Uno Svensson, svensk målare och grafiker född 1929, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:58:36
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Uno Svensson
Läs mer om Uno Svensson